Previous Next

مجتمع خرید مال آو د امارات دبی| Mall of the Emirates

- درباره مرکز خرید مال آو د امارات دبی

مال آو دِ امارات که در سال 2005 بهره برداری شده است در چهارمین تقاطع غیر هم سطح جاده شیخ زاید دبی قرار دارد. این مرکز خرید چند بخشی در حال حاضر بیش از 560 برند بین المللی را در فضایی به وسعت 233 هزار و 467 متر مربع متشکل از فروشگاه های بزرگ، مد و پوشاک، لوازم شخصی، ورزشی، الکترونیکی، لوازم خانگی و بزرگترین شعبه کارفور در شهر دبی را در خود جای داده است.
قسمت تفریحی خانوادگی متقاعد کننده این مرکز خرید شامل یک سرزمین عجایب با دو قسمت برای کودکان و نوجوانان، 14 سالن سینما، اسکی دبی که اولین اقامتگاه و پارک زمستانی سرپوشیده در خاورمیانه است، مرکز هنر و نمایش های دبی با ظرفیت 500 صندلی و بیش از 90 گزینه بین المللی برای صرف غذا و کافه می باشد.
مال آو دِ امارات که دارای ویژگی های مجلل بی همتایی است، مقر بیش از 80 برند از مشهورترین مارک های جهان در دنیای مد است. همچنین برای راحتی بیشتر میهمانان عزیز این مرکز خرید دو هتل 5 ستاره کِمپِنسکی مال آو دِ امارات و شراتون دبی مال آو دِ امارات را در مجاورت خود دارد.

ساعت کار:
فروشگاه ها، رستوران ها و فوت کورت، اسکی، سرزمین عجایب و کارفور: یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 10 شب و پنجشنبه تا شنبه از ساعت 10 صبح تا 12 شب
مرکز هنر و نمایش های دبی: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 10 شب و جمعه از ساعت 2 ظهر تا 10 شب
سینماها: هر روز از ساعت 10 صبح تا 1 بعد از نیمه شب

آدرس: Sheikh Zayed Road, Dubai, United Arab Emirates

- مکان مرکز خرید مال آو د امارات دبی در نقشه دبی   

چاپ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو در سایت

تخفیف هتل های دبی

 

 

 

 

 

 

 

هتل هوتورن | Hawthorn

 

هتل ویدا دبی | Vida Downtown