Previous Next

مجتمع خرید سیتی سنتر دیرا دبی| City Centre Deira

- درباره مرکز خرید سیتی سنتر دیرا دبی

سیتی سنتر دیرا دبی در ماه نوامبر سال 1995 تاسیس شد و در آن زمان مفهوم جدیدی از مرکز خرید را در منطقه به وجود آورد. این مرکز خرید به عنوان اولین مقصد خرید بسیار بزرگ و چند منظوره که با امکانات تفریحی و سرگرم کننده، فروشگاه های خرید، رستوران ها و یک هتل کامل شده بود، مرکزی بین المللی برای خرید و تفریح را ایجاد نمود و این مفهوم را در خاورمیانه به سطح کاملاً جدیدی رساند.
سیتی سنتر دیرا دبی با فضایی بیش از 115 هزار متر مربع در بخش خرده فروشی متشکل از 370 مغازه خرید می باشد. همچنین امکانات تفریحی و سرگرمی این مجموعه شامل یک سرزمین عجایب، 11 سالن سینمای چند منظوره با ظرفیت 3 هزار صندلی و یک شهر بولینگ است. علاوه بر امکاناتی که ذکر شد این مرکز دسترسی مستقیم به مجموعه 5 ستاره سیتی سنتر هتل اُند ریزورت که توسط پالمان اداره می شود را در اختیار دارد. در این مجموعه همچنین برج اِم اِی اِف (شرکت ماجد الفطیم) و یک ساختمان اداری 11 طبقه موجود است.
سیتی سنتر دیرا یکی از مراکز مهم در بین مستغلات گروه ماجد الفطیم است و به عنوان یکی از موفق ترین مراکز خرید دنیا به حساب می آید. این مرکز با میانگین 20 میلیون بازدید کننده در سال یکی از پربازدید کننده ترین مراکز برای هر دو گروه ساکنین و گردشگران می باشد.

ساعت کار:
فروشگاه ها: هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب
سرزمین عجایب: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 11 شب، پنجشنبه و جمعه از ساعت 10 صبح تا 12 نیمه شب
هایپر مارکت کارفور: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 12 شب، پنجشنبه و جمعه از ساعت 9 صبح تا 1 بعد نیمه شب
سینماها: هر روز از ساعت 10 صبح تا 1 بعد نیمه شب

آدرس: 8th Street, Dubai, United Arab Emirates

- مکان مرکز خرید سیتی سنتر دیرا دبی در نقشه دبی

چاپ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو در سایت

تخفیف هتل های دبی

 

 

 

 

 

 

 

هتل هوتورن | Hawthorn

 

هتل ویدا دبی | Vida Downtown