Previous Next

مرکز خرید ویلیج – The Village Mall

- درباره مرکز خرید ویلیج دبی

این مرکز با توجه به مدیترانه، دارای یک بوتیک منحصر به فرد در محیط راحت است. مردم مدیترانه برای آرزوهای چند فرهنگی خود برای چیزهای خوب در زندگی معروف هستند و ظاهرا The Village Mall تلاش می کند تا بهترین انتخاب های مدیترانه ای را در انتخاب های گسترده ای از خرید، غذا خوردن و ارائه خدمات شیوه زندگی ارائه دهد.
مرکز روستای در یک مکان مناسب قرار دارد و از جاده جمیرا جابجا شده است. این مکان نهایی برای توقف بین کافه های مجاور جذاب و ساحل جذاب است. برای راحتی آرامش برای مشتریان برای لذت بردن، از قبیل Sensasia Urban Spa به عنوان مثال، Village Mall نیز یکی از دلخوشی ترین مکان های شهر است.
فروشگاه ها
Peekaboo، منطقه بازی کودکان، یک منطقه سرگرم کننده است که در رنگ های روشن طراحی شده است تا کودکان جوان را سرگرم نگه دارد. فعالیت های زیادی برای بچه ها وجود دارد و ویژگی های چندگانه این بازار باعث می شود که مکان مورد نیاز برای گردشگران و بازدیدکنندگان باشد.
Village Mall در اندازه کوچکتر از فروشگاه معمولی در دبی است اما همچنان برای جذب مردم برای خرید و کار است. این مرکز دفتر مرکزی خانه های بهتر را اداره می کند و موفقیت مدیریت آن را مهم می داند. ترکیب منحصر به فرد خرده فروشی و فروشگاه های منحصر به فرد که جذابیت محلی و بین المللی را حفظ می کنند، برنامه ریزی با هدف ارائه مجموعه ای از محصولات و خدمات برای به رسمیت شناختن جوهر یک مرکز محله محله در یک محیط آرام اروپایی بود. این مرکز در حال حاضر دارای فروشگاه های بوتیک و کافه ها در طبقه همکف و دفاتر در طبقه دوم است.
پناهگاه برای مشتریان اختصاص داده شده و کارمندان اداری برای مشتریان وفادار آن بسیار زیاد است. انتخاب های داخلی و خارجی آن برای کافه ها یک ضربه عظیم است.

آدرس: دبی-جاده ساحلی جمیرا

- مکان مرکز خرید ویلیج دبی در نقشه دبی   

چاپ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو در سایت

تخفیف هتل های دبی

 

 

 

 

 

 

 

هتل هوتورن | Hawthorn

 

هتل ویدا دبی | Vida Downtown