Previous Next

تورهای شرقی دبی

تورهای شرقی به عنوان رهبر بازار در ارائه یک محصول با کیفیت بالا با خدمات شخصی، انعطاف پذیر و فرد شناخته شده است. این شرکت متخصص در آوردن گروه ها و افراد از اروپا، ژاپن، آمریکا، آسیا و استرالیا به دبی، امارات متحده عربی و سلطان عمان است.
تاسیس شده در سال 1982 در شارجه، امارات متحده عربی، توسط H. E. شیخ فیصل القاسمی، تورهای شرقی دارای شعبه های خود در ابوظبی، دبی، شارجه و عمان است. در هر دو امارات متحده عربی و سلطان عمان، این شرکت برنامه های متعددی از برنامه های گردشگری به خوبی برنامه ریزی شده، سفرهای سیاحتی بی نظیر سفری، تورهای خشک و دریایی بین دوبی و مسقط، سفرهای متفرقه و سفرهای تحصیلی، سفرهای پرماجرا، بررسی سفری دریایی ارائه می دهد. ، آرامش بخش شام-کروز، برنامه پرواز شخصی و درایو، و رویدادهای شرکت ها و راه اندازی. یک گروه جداگانه کشتی کروز ارائه خدمات کامل برای کشتی کشتی کروز در امارات متحده عربی و در سلطان عمان است.
راهنماهای راهنمای چند زبانه ما و رانندگان حرفه ای در ایمنی و کمک های اولیه آموزش دیده اند. ما نخستین اپراتور تور در خلیج فارس بودیم تا یک سمینار آموزشی راهنمای تور را برای بهبود استاندارد راهنماهای تور ما آغاز کنیم. با در حال حاضر بیش از 180 کارمند مستقیم، Orient Tours یکی از شرکت های بزرگ و مشهور گردشگری در منطقه محسوب می شود. در اکتبر سال 2008، شیخ فیصل القاسمی، رئیس هیئت مدیره Orient Tours، جایزه بهترین دستاورد جهانی را از شرکت کنندگان در جایزه جهانی سفر دریافت کرد و به خاطر تلاش هایش برای پیشبرد گردشگری در خلیج فارس در یک مراسم در دبی برگزار شد.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو در سایت

تخفیف هتل های دبی

 

 

 

 

 

 

 

هتل هوتورن | Hawthorn

 

هتل ویدا دبی | Vida Downtown