Previous Next

فرهنگ دبی

از آنجایی که دبی یک مرکز فرهنگی و گردشگری برای افرادی است که در دبی زندگی می کنند، تعداد زیادی از چیزها را برای دیدن و انجام دادن فراهم کرده اند. اما زمانی که به ارائه سرگرمی می پردازد، فیلم ها و تئاتر در مراسم امارات در مرکز قرار دارد. فروشگاه های مورد علاقه خود را ذخیره کنید، یک نیش خورده را بخورید و آخرین فیلم را در هر یك از تركیبی های پلاستیکی دریافت كنید. از سوی دیگر، تئاتر ها مسلما ارائه دهنده های پر جنب و جوش ترین سرگرمی هستند که می توانید با هنرمندان ارتباط برقرار کنید.
علاوه بر همه اینها، فعالیت های ورزشی و فضای باز گسترده ای در اختیار شما قرار می گیرد. تقویم رویدادها دارای تعداد زیادی از فعالیت های ورزشی درجه یک، از جمله جام جهانی دبی، غنی ترین مسابقه اسب جهان و مسابقات گلف مسابقات قهرمانی جهان تور دنیای معتبر و بسیاری دیگر است.

فرهنگ دبی در اسلام ریشه دارد، اما افزایش جهانی شدن و مهاجرت ملیت های مختلف، امارات را تبدیل به یک ذره ذره ای از احساسات متنوع کرده است.با این حال، تأثیر فرهنگ سنتی عرب به وضوح در موزه ها، جشنواره ها، رقص شکم و لباس او دیده می شود. خوشبختی و مهمان نوازی فضیلت ترین و ارزشمند ترین در جهان عرب است و گردشگران با بیشترین مهربانی و دوستی پذیرفته می شوند. از سال 2006، تعطیلات آخر هفته در دبی تا جمعه - شنبه، به عنوان نشانه ای از احترام به تقدس جمعه به مسلمانان و تعطیلات آخر هفته از شنبه و یکشنبه منتقل شده است. گرچه جامعه عرب دبی در همه فرهنگ ها باز است، گردشگران باید از سنت های مسلمان احترام بگذارند


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو در سایت

تخفیف هتل های دبی

 

 

 

 

 

 

 

هتل هوتورن | Hawthorn

 

هتل ویدا دبی | Vida Downtown