Previous Next

نام تفریح دبی: سی لاین پوینت (شیر دریایی) دبی| Sea Lion Point

زمان باز بودن: از 10 صبح تا غروب آفتاب

ناحیه : پالم جمیرا

نرخ قیمت: سوپرلوکس ( از 420 درهم به بالا )

با قدم گذاشتن در این مکان با جدیدترین عضو خانواده آتلانتیس آشنا شوید و در یک روز به یاد ماندنی از بازی کردن با او و تماشای اجرای برنامه های فوق العاده شیر دریایی لذت ببرید و با بوسیدن و نوازش کردن آن غرق در احساس و طراوت گردید. لطفاً توجه داشته باشید برای استفاده از این برنامه ها باید حداقل 6 سال سن داشت و افراد زیر 12 سال نیز می بایست کل هزینه را پرداخت نمایند. در ضمن تمام برنامه ها به زبان انگلیسی اجرا می شود.


Previous Next

نام تفریح دبی: پیورو بیچ امارات متحده عربی| Purobeach UAE

زمان باز بودن: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح تا غروب آفتاب، جمعه و شنبه از ساعت 10 صبح تا نیمه شب، مناسبت های خاص تا 3 نیمه شب

ناحیه : ساحلی

نرخ قیمت:لوکس ( ورودیه رایگان، تخت های کنار استخر 175 درهم در طول روز و آخر هفته 200 درهم، تخت های کنار ساحل 150 درهم )

یورو بیچ در محل دائمی گلف ریزورت و مجاورت ساحل تفریحی مجلل، در ابتدای پالم جدید در جبل علی واقع شده است و در سی و یکم دسامبر سال 2015 افتتاح گردید. این ساحل مکانی عالی برای گذراندن یک روز کامل و لذت بردن از غذایی تازه و آرامش بخش به همراه دوستان در کنار استخر، ساحل، تراس و یا در رستوران این مجموعه خواهد بود.


Previous Next

نام تفریح دبی:ساحل وان اند اونلی رویال میراژ دبی| One and Only Royal Mirage beach Dubai

زمان باز بودن: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح تا غروب آفتاب، جمعه و شنبه از ساعت 10 صبح تا نیمه شب، مناسبت های خاص تا 3 نیمه شب

ناحیه :ساحلی

نرخ قیمت:لوکس ( 250 درهم )

اگر می خواهید تجمل و کلاس را ببینید، هیچ کجا بهتر از وان اَند اونلی رویال میراژ نیست. البته این مکان یک بیچ کلاب واقعی نیست، بلکه ساحلی زیبا و اختصاصی به طول یک کیلومتر می باشد که متعلق به وان اَند اونلی رویال میراژ ریزورت است.


Previous Next

نام تفریح دبی:  کایت بیچ دبی | Kite Beach Dubai

زمان باز بودن: هر روز از طلوع تا غروب آفتاب

ناحیه :ساحلی

نرخ قیمت:لوکس( بزرگسالان 240 درهم )

این ساحل یکی از سواحل مورد علاقه کایت موج سواران، کایاک سواران، فوتبالیست و والیبالیست هایی می باشد که به صورت گروهی برای لذت از آب گرم این ساحل به اینجا می آیند. این ساحل همچنین با نام ساحل وُلینگانگ نیز شناخته می شود، چراکه در پشت دانشگاه وُلینگانگ واقع شده است.


Previous Next

نام تفریح دبی: جی بی آر اپن بیچ دبی |JBR Open BeachDubai

زمان باز بودن: هر روز به صورت 24 ساعته

ناحیه : ساحلی

نرخ قیمت: رایگان

جی بی آر اُپن بیچ که اغلب آن را راشِن بیچ یا ساحل روسی می نامند یکی دیگر از سواحل رایگان دبی است. این ساحل معمولا تمیز بوده و دارای امکاناتی کمی نظیر سرویس بهداشتی و رختکن می باشد.


Previous Next

نام تفریح دبی: بلک پلس بیچ دبی| Ghantoot Beach Dubai

زمان باز بودن: هر روز از طلوع تا غروب آفتاب

ناحیه : ساحلی

نرخ قیمت: رایگان

ساحل بِلَک پِلِیس یا الصفوح مابین هتل برج العرب و دِ پالم جمیرا واقع شده است. این ساحل در فضایی پر از هتل های 5 ستاره، ساحلی آرام و خصوصی برای همه کسانی است که به دنبال آرامش گرفتن مطلق می باشند. همچنین این ساحل سفید چشم اندازی سراسرنما از پالم جمیرا و برج العرب را به نمایش می گذارد.


Previous Next

نام تفریح دبی: برستی بیچ دبی|Barasti Beach Dubai

زمان باز بودن: هر روز از ساعت 11 صبح تا 1:30 بعد از نیمه شب

ناحیه : ساحلی

نرخ قیمت: رایگان

اگر می خواهید روز خود را در ساحل بگذرانید، هیچ مکانی بهتر از بَرَستی بیچ صاحب جوایز برای سپری کردن روزتان نخواهد بود. بَرَستی میکسی از موسیقی های برتر، غذاهای خوشمزه و کوکتل های عالی را با پس زمینه دبی مارینا ارائه می دهد.


Previous Next

نام تفریح دبی: برج بیچ دبی|Burj Beach Dubai

زمان باز بودن: هر روز از طلوع تا غروب آفتاب

ناحیه : ساحلی

نرخ قیمت: رایگان

ساحل برج با چشم اندازی سراسرنما از محیط و اطراف برج العرب یکی دیگر از سواحل مشهور و طولانی شهر زیبای دبی می باشد. این ساحل با داشتن تورهای متعدد والیبال ساحلی و یک فضای بازی بزرگ برای انجام ورزش های مختلف نقطه ای محبوب برای ورزش دوستان است.


Previous Next

نام تفریح دبی: دبی دولفیناریوم دبی| Dubai Dolphinarium

زمان باز بودن: به جز یکشنبه ها از ساعت 12:30 تا 8 شب

ناحیه : -

نرخ قیمت: لوکس ( نمایش فُک و دلفین ها برای بزرگسالان 120 درهم و برای کودکان 80 درهم )

در دبی دولفیناریوم زمانی لذت بخش را سپری کنید. نمایش زنده 45 دقیقه ای فُک و دلفین ها یکی از مشخصه های بارز این مکان است. به تماشای نمایش تحسین برانگیز پرش، تردستی، رقص و حتی بسکتبال بازی کردن دلفین های پوزه بطری ای و فُک های خزدار بنشینید


Previous Next

نام مرکز گردشگری دبی: تور اتوبوس دوطبقه دوبی

دیدارکنندگان از دبی می توانند مناظر شهر را از طبقه دوم این اتوبوس های دو طبقه مشاهده کنند. این اتوبوس ها دارای 44 صندلی در طبقه بالا و 28 صندلی در طبقه پایین هستند. چشم انداز شهر از طبقه دوم این اتوبوس ها که تقریبا سرباز نیز هستند، بسیار جالب است.


جستجو در سایت

تخفیف هتل های دبی

 

 

 

 

 

 

 

هتل هوتورن | Hawthorn

 

هتل ویدا دبی | Vida Downtown