شبهای دبی

-درباره شبهای دبی

بهترین تفریحات در شب های دبی

زمانی که خورشید در دریای خلیج ناپدید می شود و جاذبه های شهر دبی بسیار درخشان می شوند، شما مسافران تور دبی را دعوت می کنند تا شهر دبی را از زاویه ای دیگر بنگرید.

بنابراین تاریکی شب ها، می تواند بهترین اوقات برای بازدید از جاذبه های گردشگری و فعالیت های هیجان انگیز باشد. از ساعت ۶ عصر تا ۱۱ شب، چشمه دبی به زیبایی هرچه تمام تر خود را نشان خواهد داد. بنابراین یکی از فعالیت های شما می تواند رقص زیبای چشمه دبی باشد. این چشمه که دارای ۲۲۰۰۰ گالن آب می باشد، تا یک برج پنجاه طبقه بالا می رود و با موسیقی های کلاسیک عربی و بین المللی، به رقص زیبایی در می آید. برای علاقهمندان به کنسرت پیشنهاد می کنیم تا به لیست کنسرت های دبی نگاه کرده و خواننده مورد علاقه خود را انتخاب کنند. همچنین می توانند به آمفی­تئاتر دبی که در مدیا سیتی واقع شده است نیز نگاه کنند و خوانندگان مشهور مانند برونو مارس و الیشیا کیز را پیدا کرده و در آن ها شرکت کنند.

این شهر دارای رویداد های باشکوه دیگری نیز می باشد. رویداد هایی نظیر فیلم های بین المللی که علاقهمندان به فیلم می توانند از آن ها دیدن کنند، فستیوال جاز دبی، که دوستداران جاز را به خود جذب خواهد کرد و جشنواره غذای دبی که خوراکی ها با هر طعم و مزه در آنجا جمع شده و بهترین تجربه را برای شما مسافران تور ارزان دبی پدید می آورند. اگر علاقه شما به ورزش بیشتر می باشد، می توانید به آموزش گلف فالدو در باشگاه امارات سر بزنید. این باشگاه بزرگ که برگزار کننده مسابقات گلف سالانه است و یکی از بزرگترین باشگاه ها در آسیا می باشد تا نیمه شب شما را به بازی گلف دعوت می کند. این مکان برای تجاران که یک دور گلف، پس از کار، موجب استراحتشان می شود متداول است.

مسابقات گلف میان اعضای باشگاه تا ساعت ۱۱ ادامه دارد.
در بیرون از شهر، فعالیت های جالب توجهی در انتظار مسافران تور ارزان دبی خواهد بود. پس از ناپدید شدن خورشید، می توانید به صحرای زیبای دبی رفته و از رانندگی بر روی شن های براق لذت ببرید. می توانید به شترسواری و شکار شاهین نیز بپردازید. تور های جالب و هیجان انگیز صحرایی مانند عرب ادونچر و وینتج ۱۹۵۰ وجود دارند که با رزرو آن ها می توانید بهترین تجربه را برای خود بسازید.
این تور ها به شما اجازه می دهد تا جاذبه های بسیار و فعالیت های بسیار جالب را کشف کنید. جاذبه هایی مانند بوفه شام بیبیکیو، شام مخصوص اماراتی، موسیقی سنتی و نمایش رقص به طور زنده و همچنین یک شب چادر نشینی را تجربه کنید.
یک شب با خیره شدن به ستارگان و نور مشعل ها را که کمی آمادگی نسبت به زندگی چادرنشینان به شما می دهد را تجربه کنید.
یکی دیگر از تجارب هیجان انگیز اما ارام و رمانتیک، بازدید از شهر در کشتی بیتوکس و یا قایق زیبای المنصور می باشد که یک قایق چوبی به سبک عربی است. هر دو کشتی بهترین شب و چشم انداز رمانتیک را به شما عرضه می کنند. انتخاب های دیگر که کمی دمدمی مزاج ترند عبارتند از: خوردن خرچنگ در دبی مارینا و قدم زدن در بردوالک دبی کریک است که مسافران تور ارزان دبی می توانند آن ها را تجربه کنند.

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو در سایت

تخفیف هتل های دبی

 

 

 

 

 

 

 

هتل هوتورن | Hawthorn

 

هتل ویدا دبی | Vida Downtown