Previous Next

رستوران د ایوی دبی|The Ivy Restaurant

0.00 (0 امتیاز)

- درباره رستوران د ایوی دبی|The Ivy Restaurant

با انتخاب این مکان تجربه ای به یاد ماندنی از یک سفر کوتاه به لندن را برای خود رقم زنید و در قلب دبی انواع غذاهای ایوِی لندن را با همان کیفیت و فضا علاوه بر خدمات میهمان نوازی عربی را امتحان کنید. با رزرو یک میز در این رستوران، با کیفیت ترین غذاها را با متناسب ترین قیمت ها تهیه نمایید و از صرف برترین پای ها کلاسیک و توت فرنگی یخی با سس گرم شکلات سفید لذت ببرید. همچنین برای امتحان تجربه ای بسیار ناب اتاق غذا خوری کاملاً اختصاصی را اجاره کنید و غذایتان را در محیطی خصوصی و فضایی مملو از آرامش میل نمایید. رستوران ایوِی در طبقه همکف بولوارد جمیرا امارات تاوِرز قرار گرفته و به پاس خدمات بی نظیرش و ارائه غذاهای فوق العاده موفق به کسب گواهینامه برتر تریپ ادوایزُر در سال 2015 و کسب جایزه تایم اوت در سال 2014 به عنوان بهترین رستوران اروپایی شده است. ساعت کاری رستوران در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 تا 16 برای صرف ناهار، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 تا 23 و در روزهای پنجشنبه تا جمعه از ساعت 16 تا 23:30 برای صرف شام و در روزهای جمعه از ساعت 12:30 تا 16 برای صرف برانچ (وعده ای به جای صبحانه و ناهار) می باشد.
بعد از یک روز پر مشغله کاری در بار و لانج دِ ایوِی به استراحت بپردازید و از نوشیدن برترین نوشیدنی ها و کوکتل ها از ساعت 17 تا 20 در این مکان لذت ببرید. برنامه دِ ایوی کلاسیک نیز از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 17 تا 23 ارائه می شود.

برانچ جمعه
در روزهای جمعه از ساعت 12:30 تا 16 از صرف برانچ (وعده ای به جای صبحانه و ناهار) در رستوران دِ ایوِی در فضایی سرشار از احساس زندگی و بهره مندی از بالاترین خدمات میهمان نوازی لذت ببرید.

برانچ شنبه
در روزهای شنبه در رستوران دِ ایوِی بهترین وعده غذایی را صرف کنید و تجربه ای به یاد ماندنی را برای خود رقم زنید. غذاهایی که در این وعده هیجان انگیز سرو می شود مطمئناً متناسب با هر سلیقه و بودجه ای خواهد بود. روز خود را با صرف یک رست بیف کلاسیک شروع کنید، سپس کراکل شکلاتی را امتحان کنید و در آخر با یک بشقاب پنیر آرتیسان لذت خود را کامل نمایید. برانچ (وعده ای به جای صبحانه و ناهار) روزهای شنبه از ساعت 12 تا 21 در رستوران ایوِی ارائه می شود و میهمانان می توانند از پکیج نوشیدنی تا سه ساعت از لحظه شروع استفاده نمایند.

شب استیک
در روزهای چهارشنبه از ساعت 17 تا 23 وعده ای فوق العاده را تجربه کنید و از صرف یک تیکه گوشت استیکی، یک بشقاب سیب زمینی و سبزیجات همراه با سس مخصوص در رستوران دِ ایوِی لذت ببرید.

شب بانوان
برنامه مخصوص بانوان در روزهای سه شنبه از ساعت 18 تا 20 در رستوران دِ ایوِی ارائه می شود.

ناهار کاری
برنامه ناهار کاری در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 تا 16 در رستوران دِ ایوِی ارائه می شود.

موزیک زنده
در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 19:30 تا 23 از استراحت کردن در لانج لذت ببرید و گوش به نوای موسیقی زنده جاز و هنرمندی خواننده ای با استعداد دهید.

آدرس: Sheikh Zayed Road, Trade Center 2, Dubai, United Arab Emirates - هتل جمیرا امارات تاورز

- مکان رستوران د ایوی دبی|The Ivy Restaurant در نقشه دبی

چاپ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


میانگین امتیاز کاربران

تنوع منو و برنامه غذایی
سرعت توزیع غذا
قیمت غذا نسبت به کیفیت
مقدار و کمیت غذا
نحوه برخورد و سرویس دهی
نظافت مجموعه و پرسنل
کیفیت و طعم غذا

نقد و بررسی های کاربران

درج نقد و بررسی

جستجو در سایت

تخفیف هتل های دبی

 

 

 

 

 

 

 

هتل هوتورن | Hawthorn

 

هتل ویدا دبی | Vida Downtown