Previous Next

رستوران ات سوشی دبی| Et Sushi Restaurant

0.00 (0 امتیاز)

- درباره رستوران ات سوشی دبی| Et Sushi Restaurant

اگر به غذاهای ژاپنی علاقمندید به این مکان بروید و در آنجا بهترین و تازه ترین سوشی ها، ساشامی ها و تِمپورا را امتحان کنید. با انتخاب بار سوشی می توانید از میان سوشی های آماده ای که در بار موجودند سوشی محبوبتان را انتخاب کرده و از صرف آن لذت ببرید. در بار سوشی، سوشی ماکی (سوشی رول شده)، فوتو موکی (رول های نازک سوشی) و سوشی نیگیری (برنج فشره شده با غذاهای دریایی) ارائه می شود. همچنین چنانچه مایل به صرف غذا در محیط روباز هستید، تراس رستوران را انتخاب نمایید و از روی منوی آلاکارت (انتخابی) آن انواع سوپ ها، نودل های گرم و سرد، تِپیانیاکی و انوع بستنی ها را انتخاب نمایید. اِت سوشی در طبقات پایین بولوارد جمیرا امارات تاوِرز قرار گرفته و ساعت کاری آن از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 تا 00:00 و پنجشنبه و جمعه از ساعت 12:30 تا 14:30 برای صرف ناهار و از ساعت 18:30 تا 00:00 برای صرف شام است.

هر چقدر می توانید میل کنید
با انتخاب این پکیج در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 تا 14:30 به صورت نامحدود متفاوت ترین غذاهای ژاپنی را میل کنید. همچنین این پکیج هر روز هفته از ساعت 19 تا 23 برای صرف شام ارائه می شود.

بِنتو باکس
منوی بنتو باکس از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 نت 14:30 در رستوران اِت سوشی ارائه می شود و شامل انواع سوشی، سوشامی، تِمپورا، تریاکی، انواع سالاد و سوپ می باشد.

آدرس: Sheikh Zayed Road, Trade Center 2, Dubai, United Arab Emirates - هتل جمیرا امارات تاورز

- مکان رستوران ات سوشی دبی| Et Sushi Restaurant در نقشه دبی

چاپ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


میانگین امتیاز کاربران

تنوع منو و برنامه غذایی
سرعت توزیع غذا
قیمت غذا نسبت به کیفیت
مقدار و کمیت غذا
نحوه برخورد و سرویس دهی
نظافت مجموعه و پرسنل
کیفیت و طعم غذا

نقد و بررسی های کاربران

درج نقد و بررسی

جستجو در سایت

تخفیف هتل های دبی

 

 

 

 

 

 

 

هتل هوتورن | Hawthorn

 

هتل ویدا دبی | Vida Downtown