Previous Next

رستوران النفوراه دبی| Al Nafoorah Restaurant

0.00 (0 امتیاز)

- درباره رستوران النفوراه دبی| Al Nafoorah Restaurant

با انتخاب این رستوران تجربه ای به یاد ماندنی از صرف برترین غذاهای لبنانی را امتحان کنید. در اَلنفوراه مانند یک لبنانی با اصالت به صرف غذا بپردازید و از تماشای برنامه های سرگرمی فوق العاده آن لذت ببرید. اَلنفوراه گزینه بسیار مناسبی برای انتخاب و صرف ناهار و شام در فضایی مملو از آرامش می باشد. وسوسه انگیزترین دسرها را از روی منوی اَلنفوراه انتخاب نمایید، با صرف آن لذت خود را کامل کنید و غرق در منظره نفس گیر خط افق آسمان دبی شوید. این رستوران به پاس ارائه خدمات بی نظیر و غذاهای فوق العاده اش موفق به کسب جایزه بی بی سی گود فود خاورمیانه به عنوان بهترین رستوران خاورمیانه در سال 2013 و کسب جایزه تایم اُوت در سال های 2011 و 2012 شده است. رستوران لبنانی اَلنفوراه در طبقه پایینی بولوارد جمیرا امارات تاوِرز قرار گرفته و ساعت کاری آن از ساعت 12 تا 15:30 برای صرف ناهار و از ساعت 19 تا 23:30 برای صرف شام می باشد.

سفر به قلب لِوَنت
در رستوران لبنانی اَلنفوراه و با استفاده از این برنامه، آن شب به یاد ماندنی را تجربه کنید. از صرف انواع مزه ها، گریل های میکس و دسرهای سنتی همراه با تماشای هنرمندی رقصنده های ماهر از نزدیک و سر میزتان لذت ببرید. این برنامه از ساعت 19 تا تا 1 در رستوران اَلنفوراه ارائه می شود.

ناهار کاری
در رستوران النفوراه خاطره ای زیبا از سفری کوتاه به لبنان و آشنایی با فرهنگ عربی را برای خود رقم زنید. هر روز هفته به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 12 تا 15:30 از صرف انواع غذاهای سنتی لبنانی برای پیش غذا، غذای اصلی و دسر در این رستوران لذت ببرید.

آدرس: Sheikh Zayed Road, Trade Center 2, Dubai, United Arab Emirates - هتل جمیرا امارات تاورز

- مکان رستوران النفوراه دبی| Al Nafoorah Restaurant در نقشه دبی 

چاپ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


میانگین امتیاز کاربران

تنوع منو و برنامه غذایی
سرعت توزیع غذا
قیمت غذا نسبت به کیفیت
مقدار و کمیت غذا
نحوه برخورد و سرویس دهی
نظافت مجموعه و پرسنل
کیفیت و طعم غذا

نقد و بررسی های کاربران

درج نقد و بررسی

جستجو در سایت

تخفیف هتل های دبی

 

 

 

 

 

 

 

هتل هوتورن | Hawthorn

 

هتل ویدا دبی | Vida Downtown