Previous Next

رستوران خیمات البحری دبی| Khaymat Al Bahar Restaurant

0.00 (0 امتیاز)

- درباره رستوران خیمات البحری دبی| Khaymat Al Bahar Restaurant

با قدم گذاشتن در این رستوران به دنیایی متفاوت از عطر و طعم انواع غذاهای لبنانی قدم گذارید و تجربه ای فراموش نشدنی و خاطره انگیز از صرف غذا در کنار استخر را برای خود رقم زنید. در هنگام شب این رستوران بهترین انتخاب برای لذت برن از صرف غذا در کنار دریا و بر روی ماسه های طلایی ساحل و کشیدن قلیان در یک محیط پر جنب و جوش می باشد. این رستوران علاوه بر منوی الاکارت (انتخابی) سه منوی متشکل از سه مجموعه غذاهای گریلی عربی، پیش غذاهای وسوسه انگیز و بهترین نوشیدنی ها و نوشیدنی های لبنانی را ارائه می دهد. شب زیبای خود را با صرف خوشمزه ترین دسرها در یکی از بهترین سواحل دبی یعنی در بار خیمات البحری به پایان رسانید. این رستوران در کنار استخر هتل جمیرا القصرِ مدینت جمیرا قرار گرفته و ساعت کاری آن از ساعت 6:30 تا 11:30 برای صرف بوفه بین المللی صبحانه، در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 13 تا 23:30 و در روزهای جمعه از ساعت 19 تا 23:30 برای ارائه منوی الاکارت (انتخابی)، در روزهای جمعه از ساعت 13 تا 16 برای صرف بوفه ناهار می باشد. همچنین خدمات ارائه قلیان از ساعت 12 تا نیمه شب، اجرای برنامه سرگرم کننده رقص عربی در روزهای دوشنبه تا شنبه از ساعت 20:45 تا 21:45 و اجرای برنامه خوانندگی زنده در روزهای سه شنبه تا یکشنبه از ساعت 20 تا 23 در این مکان ارائه می شود.

باربیکیو شنبه
در روزهای شنبه از صرف انوع غذاهای کبابی در تراس زیبای خیمات البحری لذت ببرید و با تماشای منظره جذاب و به یاد ماندنی خلیج فارس لذت خود را کامل نمایید.

پکیج قلیان لانج
با انتخاب این پکیج از کشیدن انواع قلیان با طعم های متنوع و صرف مجموعه ای بی نظیر از انواع مزه ها در تراس خیمات البحری لذت ببرید و با تماشای منظره بسیار جذاب آن لذت خود را کامل نمایید.

آدرس: Jumeirah Beach Road, Madinat Jumeirah Resort, Al Sufouh, Dubai, United Arab Emirates - هتل جمیرا القصر

- مکان رستوران خیمات البحری دبی| Khaymat Al Bahar Restaurant در نقشه دبی

چاپ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


میانگین امتیاز کاربران

تنوع منو و برنامه غذایی
سرعت توزیع غذا
قیمت غذا نسبت به کیفیت
مقدار و کمیت غذا
نحوه برخورد و سرویس دهی
نظافت مجموعه و پرسنل
کیفیت و طعم غذا

نقد و بررسی های کاربران

درج نقد و بررسی

جستجو در سایت

تخفیف هتل های دبی

 

 

 

 

 

 

 

هتل هوتورن | Hawthorn

 

هتل ویدا دبی | Vida Downtown